CHECK HERE FOR THE LATEST ON OUR COVID POLICIES AND LEAGUE RESTART UPDATES: http://www.tampabayclubsport.com/page/alert
Soccer Schedule

Monday Men's Soccer / Clearwater (Fall 2020)

Sponsors

Monday, September 21

First Week - Shirts
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
Field 5
 
  B4Beer (r) [3]
vs
 
  Calvary (r) [8]
Final 9-3

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, September 28

  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  Predators (i) [5]
vs
 
  Net 6 and Chill (i) [0]
Net 6 and Chill Forfeit
 
  Badfish II - CHAMPS [7]
vs
 
  The Pink Ponies (i) [2]
Final 8-2
Field 5
 
  Atlético de Pub (r) [2]
vs
 
  EUROZONE (r) [7]
Final 11-2

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, October 5

  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  Inter Tampa FC (i) [1]
vs
 
  ManChestHair United (i) [6]
Final 7-1
Field 5
 
  B4Beer (r) [1]
vs
 
  Spurs United (r) [2]
 
  Dunedin Shame (r) [6]
vs
 
  Atlético de Pub (r) [1]
Final 8-1
 
  Calvary (r) [0]
vs
 
  EUROZONE (r) [5]
Calvary Forfeit

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, October 12

  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  LiverFools (i) [7]
vs
 
  Pathetico Madrid (i) [2]
Final 12-2
Field 5
 
  Calvary (r) [4]
vs
 
  Dunedin Shame (r) [9]
Final 10-4
 
  EUROZONE (r) [5]
vs
 
  B4Beer (r) [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, October 19

  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  Net 6 and Chill (i) [7]
vs
 
  Pathetico Madrid (i) [2]
Final 8-2
Field 5
 
  Spurs United (r) [5]
vs
 
  Atlético de Pub (r) [0]
Final 7-0

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, October 26

Playoffs Roster Reminder
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
Field 5

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, November 2

  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  ManChestHair United (i) [5]
vs
 
  Net 6 and Chill (i) [0]
Net 6 and Chill Forfeit
 
  Predators (i) [1]
vs
 
  Badfish II - CHAMPS [6]
Final 9-1
Lower Field

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, November 16

PLAYOFFS View Bracket
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  Predators (i) [0]
vs
 
  Badfish II - CHAMPS [5]
Final 6-0
 
  The Pink Ponies (i) [2]
vs
 
  Net 6 and Chill (i) [7]
Final 12-2
Lower Field
 
  Atlético de Pub (r) [0]
vs
 
  EUROZONE (r) [5]
Final 8-0
 
  B4Beer (r) [0]
vs
 
  Dunedin Shame (r) [5]
Final 6-0

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, November 23

PLAYOFFS View Bracket
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM
Upper Field
Lower Field

Visitor (first team) vs Home (second team)